Cos 0
Produs adaugat cu succes la cosul tau
Cantitate
Total
Sunt0articole în coșul tău. Ai un produs in cos.
Total produse:
Total livrare  Urmeaza a se stabili
Total
Continua cumparaturie Finalizeaza comanda

Compatibil cu Avaya AA1419051-E6 1000BASE-EX-SFP 1550nm 40km DDM Transceiver module SFP

88.49lei
  • Starea: Noi si OEM
  • Nume De Brand: SMTE
  • Numărul De Model: AA1419051-E6

Nou

- +

Vă rugăm să oferim branduri de dispozitive pentru noi atunci când plasarea comenzii.s-o că vom produce piese compatibile pentru tine, vă Mulțumesc.

Bine ati venit la SeeMe Technology Co., LTD Reducere pentru en-gros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Pentru mai multe informații, vă rugăm să nu ezitați să contactați-SeeMe vânzător Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate.

  • Dimensiunea Pachetului: 3cm x 3cm x 8cm (1.18in x 1.18in x 3.15in)
  • Tip De Unitate: bucata
  • Greutate Pachet: 0.08kg (0.18lb.)

Etichete: sfp 40 km, modul sfp, modul sfp transceiver, Ieftine sfp 40 km, De înaltă Calitate de modulul sfp, China sfp transceiver module Furnizori

Produse similare